Varrónő - Ingyenes céges buszjárattal

Szakmunka, Technikus
Helyszín
Komló, Baranya megye

Technikai ruházat gyártásával foglalkozó Partnerünk komlói telephelyére keresünk varrónőket azonnali kezdéssel Dombóvárról és Bonyhádról ingyenes céges buszjárattal.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje el önéletrajzát az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989 vagy a +36 30 101 5158-as telefonszámot. Kollégáink szívesen válaszol kérdéseire.

Feladatok
  • Textilipari termékek és alkatrészek előállítása gépi varrással, préseléssel, szálazással
  • Javítási munkálatok elvégzése

Elvárások
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Pontosság, precizitás
  • Rugalmasság

Előnyt jelent
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk
  • Órabér alapú elszámolás
  • Cafetéria
  • Ingyenes céges buszjárat Dombóvárról és Bonyhádról
  • Bejárás támogatás
  • Önkéntes túlóra lehetősége
  • 1 műszak
  • Klimatizált, barátságos munkakörnyezet
  • Hosszú távú, bejelentett munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig (6:00-14:30)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!