Mintavarró

Mintavarró

Szakmunka, Technikus
Helyszín
Komló, Baranya megye

Partnerünk a mentőmellény és technikai ruházat piacán évente közel 650.000 darab terméket állít elő olyan világszínvonalú outdoor ruházati márkákkal együttműködve, mint a Helly Hansen, Ortovox, Mountain Equipment vagy a Tierra.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje el önéletrajzát az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989 vagy a +36 30 101 5158-as telefonszámot. Kollégáink szívesen válaszol kérdéseire.

Feladatok
  • Vevők által igényelt megrendelést megelőző mintadarabok elkészítése
  • Fejlesztési igények fizikai megvalósítása

Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • 5-10 éves szakmai tapasztalat
  • Kreativitás
  • Minőségtudatosság
  • Pontosság, precizitás
  • Rugalmasság

Előnyt jelent
  • Tapasztalat technikai ruházat varrása területén

Amit kínálunk
  • Kiemelt alapbér
  • Cafetéria
  • Éves és negyedéves prémium
  • Bejárás támogatás
  • Önkéntes túlóra lehetősége
  • 1 műszakos munkarend
  • Klimatizált, barátságos munkakörnyezet
  • Hosszú távú, bejelentett munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig (6:00-14:30)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!