Kézi anyagmozgató

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Barcs, Somogy megye

Tejtermékek gyártásával, csomagolásával foglalkozó barcsi üzembe kínálunk álláslehetőséget egyszerűsített foglalkoztatás keretében. Több településről ingyenes, céges buszjáratot biztosítunk.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5157-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Alapanyagok és késztermékek kézi mozgatása, csomagolása

Elvárások
  • Befejezett 8. általános
  • Jó fizikum
  • Szellemi frissesség
  • Érvényes, negatív tüdőszűrő igazolás

Előnyt jelent
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Tejüzemi tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér nettó 1.130 Ft/óra
  • Műszakpótlék
  • Egyszerűsített foglalkoztatás
  • Rugalmasan választható műszak

  • 3 műszakból lehet választani hétfőtől péntekig (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!