Betanított kábeldaraboló

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező autóipari Partnerünk pécsi telephelyére keresünk betanított kábeldaraboló kollégákat hosszú távra. 1-2 hetes, délelőtti betanulást követően állandó délutános műszakban végezhető a munka.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje el önéletrajzát az allas@opuseu.com címre a betölteni kívánt pozició megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5158 vagy a +36 30 624 9989-es telefonszámot. Kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseire.

Feladatok
  • Kábelek méretre vágása, csomagolása

Elvárások
  • Befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Jó látás (akár szemüveggel is)
  • Kézügyesség

Előnyt jelent
  • Termelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér
  • Prémium
  • Cafetéria
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Hétfőtől péntekig 1 műszakos, állandó délutános munkarend 14 órától. Megállapodás szerinti 6-8 órás műszakok.

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!