TÁRCSAKEVERŐ - CSOMAGOLÓ

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Kaposvár környéke, Somogy megye

Kaposvárhoz közeli Partnerünk részére keresünk betanított munkára tárcsakeverő-csomagolót, akiknek legfőbb feladata a gyártáshoz szükséges alapanyagok biztosítása, előkészítése, a kész termékek csomagolása mozgatása.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozició megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 155 8180-as telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Utasítás szerint a gyártáshoz szükséges anyagok előkészítése
  • Kész termékek mozgatása csomagolása
  • Gyártás előkészítéshez kapcsolódó dokumentációk vezetése

Elvárások
  • Befejezett 8 általános végzettség.
  • Jó fizikai állapot
  • Összeadás kivonás fejben tizedes pontossággal

Előnyt jelent
  • Gyártó környezeti tapasztalap
  • Fémgyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Béren kívüli juttatás
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járás támogatás
  • Lehetőség szakmai továbbfejlődésre, előrelépésre

Munkaidő
  • 12 órás, váltott műszakok
  • Hétfőtől-vasárnapig 3 nap munka, 3 nap pihenő

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!