Call centeres munkatárs

Diákmunka
Helyszín
Budapest, III. kerület, Pest megye

Budapesti Partnerünk részére keresünk nappalis, hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat call centeres munkakörbe.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 101 5158-as telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésedre a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • A cég által kínált termékek, szolgáltatások iránt érdeklődők tájékoztatása telefonon
  • Termékek, szolgáltatások értékesítése

Elvárások
  • Szlovák nyelvtudás
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • JobbMeló Iskolaszövetkezeti tagság
  • Érvényes alkalmassági igazolás (beutalót adunk)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Sikerorientált személyiség

Előnyt jelent
  • Ha kitartó vagy és szeretsz emberekkel kommunikálni
  • Ha tudsz csapatban dolgozni

Amit kínálunk
  • Bruttó 2.500 Ft/óra (25 év alatt ez nettó is)
  • Projektenként változó ösztönző bónusz
  • Barátságos, modern irodai környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig egyeztetés szerint, rugalmas (heti minimum 12 óra vállalása)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!