Betanított autóipari munkás

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Komló, Baranya megye

Nemzetközi autóipari Partnerünk részére keresünk munkavállalókat hosszú távra, betanított gépkezelő (habosító) munkakörbe.

A munkábajáráshoz ingyenes, céges buszjáratot is biztosítunk, amelynek aktuális útvonaláról kollégáinknál tud érdeklődni.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje el jelentkezését az allas@opuseu.com címre a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989 vagy a +36 30 101 5158-as telefonszámot. Kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseire.

Feladatok
  • Műanyag termékek előállítása, gyártása az előírt minőségben és mennyiségben
  • Habosító gépek beállítása
  • A munka folyamán beépített anyagok ellenőrzése

Elvárások
  • Befejezett 8. általános
  • Jó fizikum
  • Pontosság
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Monotóniatűrés

Előnyt jelent
  • Gyártó, termelő cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Havi alapbér
  • Mozgóbér
  • Cafetéria
  • Bónusz
  • Ingyenes, céges buszjárat több településről
  • Bejárás támogatás Mt. szerint

  • Hétfőtől péntekig 3 műszak (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!