Segédmunkás

Segédmunkás

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Nemzetközi háttérrel rendelkező fémipari partnerünk pécsi telephelyére keresünk segédmunkás kollégákat hosszú távra, átlag feletti juttatási csomaggal.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 619 9080 vagy a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégáink szívesen válaszolnak bármilyen kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Ipari porszívóval kell a festő üzemben takarítani
  • Gép gyűjtő tartályát kell kiüríteni (kb. 50 kg)

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó fizikai erőnlét, állóképesség
  • Nagy munkabírás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent
  • Megváltozott munkaképességű státusz

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Bónusz
  • Cafetéria
  • Fizetett szünetek
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkába járás térítése tömegközlekedéssel 100%, autóval 15 Ft/km
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • Hétfőtől péntekig 2 műszakos munkarend (06:00-14:00, 14:00-22:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!