Kábelgyári összeszerelő

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Nagymányok, Tolna megye

Kábelkötegek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó Partnerünk részére keresünk munkavállalókat betanított feladatok végzésére. Ha hosszú távon szeretne egy vidám, modern, klimatizált munkakörnyezetben elhelyezkedni, ahol anyagilag is megbecsülik munkáját, akkor jelentkezzen.

Az ingyenes, céges buszjárat a következő útvonalakon közlekedik:

Csikóstőttős-Kaposszekcső-Dombóvár-Mágocs-Bikal-Egyházaskozár-Tófű-Szászvár-Máza-Nagymányok

Köblény-Szalatnak-Kárász-Váralja-Nagymányok

Gyulaj-Kurd-Lengyel-Kisvejke-Mucsfa-Nagyvejke-Aparhant-Majos-Nagymányok

Tékes-Kisvaszar-Komló-Magyaregregy-Kárász-Vékény-Szászvár-Máza-Nagymányok

Mékényes-Nagyhajmás-Mágocs-Bikal-Tófű-Szászvár-Györe-Nagymányok

A bejárást egyéb településekről is támogatjuk!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje el jelentkezését az allas@opuseu.com címre a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989 vagy a +36 30 101 5158-as telefonszámot. Kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseire.

Feladatok
  • Kábelek méretre vágása
  • Különböző csatlakozók illesztése kézzel vagy géppel a kábelek végére
  • Kábelek csomagolása, ellenőrzése

Elvárások
  • 8. általános
  • Jó kézügyesség
  • Jó látás (akár szemüveggel)

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Bruttó 1.350 Ft/óra alapbér (3 hónap után automatikusan emelkedik)
  • Műszakpótlék
  • Negyedéves bónusz
  • Karácsonyi bónusz
  • Iskolakezdési támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat rengeteg településről
  • Útiköltség térítés
  • Céges póló (már az első naptól)
  • Szombati túlóra lehetősége

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 2 műszak ( 5:20-13:40 és 13:40-22:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!