Cellavezető

Cellavezető

Fizikai, Segéd, Betanított munkaGyártás, Termelés
Helyszín
Kaposvár, Somogy megye

Partnerünk Európa egyik legnagyobb túláramvédő biztosító betétek gyártója, akinek termékeit a világ számos pontján használják többek között erőművekben, olajfúrótornyokban. Ha a megadott elvárásoknak megfelel és szeretne egy folyamatos fejlődésen és modernizáción átmenő, tiszta, rendezett munkakörnyezetet biztosító cégnél hosszútávon elhelyezkedni CELLAVEZETŐ pozícióba, akkor jelentkezzen!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 155 8180 vagy a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégánk készséggel válaszol a munkával kapcsolatos kérdéseire.

Feladatok
  • A gyártósorok folyamatos, zökkenőmentes termelésének biztosítása
  • A gyártósorokon dolgozó operátorok és gépbeállítók munkájának szervezése és koordinálása (20-25 fő), a termelés nyomon követése.
  • A kiadott munkarendelések sorba rendezése a prioritásokat, a hatékony termelést és a pontos kiszállítást szem előtt tartva.
  • Kapcsolattartás a társterületekkel (műszakvezetők, mérnökség, minőségirányítás).
  • A kijelölt munkaterületen a munkabiztonsági szabályok betartatása.
  • A gyártó területen felügyelni a folyamatos rendet, illetve tisztaságot, hogy a hatékony munkavégzés érdekében biztosítva legyen a rendezett munkakörnyezet.
  • Napi riportok elkészítése; gyártási számok rögzítése a nyilvántartásba.
  • Leltárkészítés.
  • Rosszullét esetén elsősegélynyújtás az adott területen dolgozó munkavállalók részére.

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Biztos felhasználói szintű MS Office (word, excel) ismerete.
  • Termelő gyárban szerzett tapasztalat
  • A gyártás során a 2 műszakos munkarendre törekszünk, de időnként előfordulhat a 3 műszak is, így elengedhetetlen ennek vállalása
  • Jó problémamegoldó készséggel
  • Rendszerszemlélet

Előnyt jelent
  • Érettségi
  • Termelés Monitor rendszer ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Átlag feletti alapfizetés (tapasztalattól és végzettségtől függően), bónusz juttatás: max. a bruttó bér 4 %-a.
  • Minden év januárjában béremelés.
  • Műszakpótlék délutános műszakban már 14 órától 30%, éjszakai műszak esetén 40%. Amennyiben 2 műszakban dolgozik, a délelőttös és a délutános műszakok váltogatják egymást hetente, így +15 % műszakpótlékkal kalkulálhat havi szinten az alapfizetésén felül.
  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 22.000 Ft + az alapbér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapja.
  • Év végén a 13. havi fizetés (december közepén utaljuk), ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során.
  • Minden hónap 5. napján fizetés.
  • Munkabérelőleg kérhető 3 hónap munkaviszonyt követően.
  • Munkába járás támogatása vidékről: autó esetén 15 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86 %-ot térítünk.
  • A munkaruhát biztosítjuk és a tisztításával sem kell otthon bajlódni, azt is intézzük.
  • Törzsgárda jutalom már 2 év után és ajánlásért is kaphat jutalmat, ha segíti bővíteni csapatunk.

Munkaidő
  • 2-3 műszakos munkarend

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!