Sajtfőző

Sajtfőző

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Kacsóta, Baranya vármegye

Tejtermékek gyártásával, csomagolásával foglalkozó kacsótai üzembe kínálunk álláslehetőséget gyorsan betanulható sajtfőző munkakörbe. Pécsről és Szigetvárról ingyenes céges buszjáratot biztosítunk. Az egyéni bejárást egyéb településekről is támogatjuk.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 162 8585-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Alapanyagok adagolása, beöntése gépekbe (maximum 20kg)
  • Egyéb betanított és kisegítő jellegű munkák elvégzése

Elvárások
  • Befejezett 8 általános
  • Jó fizikum
  • Terhelhetőség
  • Érvényes tüdőszűrő

Előnyt jelent
  • Középfokú képesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Megegyezés szerinti bérezés
  • Műszakpótlék
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Ingyenes, céges buszjárat

Munkaidő
  • 3 műszakos munkarend hétfőtől-péntekig (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!