Csomagoló - targoncás

FémiparSzakmunka, Technikus
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Nemzetközi háttérrel rendelkező fémipari partnerünk pécsi telephelyére keresünk csomagoló kollégákat hosszú távra, 1 műszakos munkarendbe targoncavezetői engedéllyel.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989 vagy a +36 30 619 9080-as telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Késztermék csomagolása és ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Kamionok leszedése és rakodása targoncával
  • Komissiózás
  • Anyagok, félkész termékek, raklapok, üzem területén található eszközök, berendezések mozgatás targoncával és kézi anyagmozgatóval
  • Csomagolóanyagok leltározása

Elvárások
  • Targoncavezetői engedély (Vezetőüléses targonca, Gyalogkíséretű targonca)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasás

Amit kínálunk
  • Alap órabér: bruttó 1.573 Ft/óra
  • Mozgóbér: bruttó +100Ft/óra
  • Teljesítmény utáni pótlék: bruttó +100 - 400 Ft/óra
  • Cafetéria már az első hónaptól
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkába járás térítése tömegközlekedéssel 100%, autóval 15ft/Km
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 1 műszakos munkarend (06:00-14:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!