Sajtgyári betanított munka

DiákmunkaFizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Kacsóta, Baranya vármegye

Tejtermékek gyártásával, csomagolásával foglalkozó kacsótai üzembe kínálunk álláslehetőséget egyszerűsített foglalkoztatás keretében. Amennyiben könnyen végezhető, egyszerű munkát keresel, akkor jelentkezz és állj munkába akár már a héten! Céges buszjáratokat Kacsóta 30 km-es vonzáskörzetéből biztosítunk. Az egyéni bejárást is támogatjuk saját autóval, távolsági busszal.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 162 8585-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Sajtok csomagolása, szeletelése
  • Egyéb betanított és kisegítő jellegű munkák elvégzése

Elvárások
  • Érvényes tüdőszűrő
  • Érvényes orvosi alkalmassági (beutalót adunk)
Amit kínálunk
  • Alapbér nettó 1.304 Ft/óra
  • Műszakpótlék
  • Egyszerűsített foglalkoztatás
  • Rugalmasan választható műszak
  • Céges buszjáratok Kacsóta 30 km-es vonzáskörzetéből
  • Önálló bejutás támogatása (saját autóval, távolsági busszal)

  • 3 műszakból lehet választani hétfőtől vasárnapig (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!