Diákmunka termelő üzemben

Diákmunka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Közép-Európa vezető kutya jutalomfalat és fogtisztító gyárát üzemelteti Partnerünk, akire erőteljes nemzetközi jelenlét, dinamikus fejlődés és folyamatos innováció jellemző. Jelentkezz most és járulj hozzá kutyák millióinak egészséges fejlődéséhez a szabadidődhöz igazítva.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 624 9989 vagy a +36 30 101 5158-as telefonszámot. Kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseidre.

Feladatok
  • Alapanyagok beöntése gépekbe, keverése
  • Kész termékek csomagolása, dobozolása
  • Raklapok feltöltése

Elvárások
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • JobbMeló Iskolaszövetkezeti tagság
  • Érvényes tüdőszűrő eredmény
  • Orvosi alkalmassági igazolás (beutalót adunk)
  • Jó állóképesség (állva, szalag mellett történik a munkavégzés)

Előnyt jelent
  • Gyártás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Bruttó 1.400 - 2.100 Ft/óra (25 év alatt ez a nettód is)
  • Bejárás támogatás (helyközi járat 100%-ban, autó esetén 9Ft/km)
  • Választható műszakok

  • Hétfőtől péntekig (18:00-22:40, 6:00-14:25, 14:00-18:00, 21:35-6:00, 6:00-18:00, 18:00-6:00)
  • Szombat (6:00 – 14:25)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!