Ellenőr (termelő üzemben)

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Élelmiszeripari Partnerünk részére keresünk hosszú távra határozott fellépésű kollégákat, akik segítik az üzem területén a műszakváltások lebonyolítását, illetve ellenőrzik a munkavállalók biztonságos, előírásnak megfelelő mozgását a munkaterületen.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989 vagy a +36 30 101 5158-as telefonszámot. Kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseire.

Feladatok
  • Munkavállalók be-, és kiléptetésének támogatása az üzembe
  • A munkavállalók szabályszerű közlekedésének irányítása, felügyelete a munkaterületen

Elvárások
  • Befejezett 8 általános
  • Érvényes tüdőszűrő eredmény
  • Orvosi alkalmassági igazolás (beutalót adunk)
  • Határozott fellépés

Előnyt jelent
  • Érettségi
  • Személy és vagyonőr képesítés
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk
  • Nettó 1.500 Ft/óra alapbér
  • Műszakpótlék
  • Egyszerűsített jogviszony
  • Bejárás támogatás (helyközi járat 100%-ban)
  • Főállás mellett is végezhető
  • Bérutalás minden héten pénteken

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig (5:30-14:10, 13:50-22:30)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!