CNC gépkezelő

FémiparSzakmunka, Technikus
Helyszín
Rothenburg an der Fulda, Németország

Német Partnerünk részére keresünk azonnali kezdéssel, Rothenburg an der Fulda városába CNC gépkezelő kollégákat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozició megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 155 8180-as telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Prémium minőségű gépjárművek váltóalkatrészeinek gyártása Heidenheim, Siemens vezérlésű gépeken
  • Az elkészült munkadarabok minőségellenőrzése
  • Szerszámok cseréje, korrekciója

Elvárások
  • CNC gépkezelő és/vagy programozó végzettség vagy gyakorlat
  • Saját gépjármű a kiutazáshoz és munkábajáráshoz
  • Minimum 5-6 hét kint tartozkodás

Előnyt jelent
  • Német és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Németországi bejelentés
  • Alapbér: 18 Euró/óra
  • 20 Euró utazás támogatás munkanaponta
  • 10 Euró különélési pénz naponta
  • Ingyenes szállás

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 3 műszakban

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!