Betanított gépkezelő

Fizikai, Segéd, Betanított munkaGyártás, Termelés
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Italporok gyártásával foglalkozó pécsi Partnerünk részére keresünk betanított gépkezelő kollégákat, hosszú távra, átlag feletti juttatási csomaggal.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5158-as telefonszámot. Kollégánk szívesen válaszol kérdéseire.

Feladatok
  • Automatizált gépek kiszolgálása, működtetése
  • Az elkészült termékekből mintavételezés
  • Dokumentálás

Elvárások
  • Befejezett 8 általános
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Érvényes tüdőszűrő igazolás

Előnyt jelent
  • Középfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Munkavállalók irányításában szerzett tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk
  • Átlag feletti alapbér
  • Cafetéria
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Karrierlehetőség
  • Bejárás támogatás helyi buszra is

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 2 műszak (6:00-14:30, 13:30-22:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!