Hegesztő

Hegesztő

Szakmunka, Technikus
Helyszín
Szigetvár, Baranya megye

Épületgépészeti rendszerek teljeskörű kivitelezésével foglalkozó 100%-ban magyar tulajdonú Partnerünk csőrendszer előregyártó szigetvári üzemébe keresünk hegesztő kollégákat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 155 8180-as telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Hegesztés során az előzetesen illesztett munkadarab részek (karmantyúk, fenéklemezek, karimák, csőcsonkok, könyökök) gyártmányrajznak megfelelően rögzítése (hegesztési varratok elkészítése)
  • A hegesztéshez kapcsolódó elő- és utómunkálatok elvégzése

Elvárások
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Felelősségteljes hozzáállás

Előnyt jelent
  • Szakirányú végzettség és gyakorlat előny

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Betanítás a kezdeti időszakban
  • Bejelentett, hosszútávú foglalkoztatás
  • Szakmai felkészültségtől függő versenyképes juttatási csomag
  • Munkaruha
  • Munkába járás támogatása
  • Vállalati rendezvények

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 1 műszak (6.00-14:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!