Mérőszoba technikus

Szakmunka, Technikus
Helyszín
Cserkút, Baranya megye

Partnerünk a világ egyik legnagyobb csatlakozógyártójaként elektromos, elektronikus és száloptikai csatlakozókat, koaxiális és lapos szalagkábeleket, valamint csatlakozó rendszereket tervez, gyárt és forgalmaz. Csatlakozzon mérőszoba technikusként Partnerünk cserkúti csapatához.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el jelentkezését a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5157-es telefonszámot, kollégánk készséggel válaszol a munkával kapcsolatos kérdéseire.

Feladatok
  • Mérőrendszer felügyelete, karbantartása és folyamatos fejlesztése
  • Meghatározott termékjellemzők mérése és az elvégzett mérések dokumentálása
  • Minőségi nem megfelelőség esetén a termelés leállítása
  • APQP folyamat támogatása
  • Termékauditok végrehajtása
  • Reklamációkezelési és belső javító tevékenység támogatása
  • Mérőeszközök karbantartása
Elvárások
  • Releváns munkakörben szerzett tapasztalat
  • Mérőeszközök ismerete

Előnyt jelent
  • Elektronikai iparból származó tapasztalat

Amit kínálunk
  • Átlag feletti alapbér
  • SZÉP kártya juttatás, havi bónusz már az első teljes hónaptól
  • Belépési bónusz
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Hosszú távú együttműködési lehetőség

Munkaidő
  • Többműszakos munkarend hétfőtől-péntekig (3 műszak)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!