Gépkezelő

Gépkezelő

Fizikai, Segéd, Betanított munkaSzakmunka, Technikus
Helyszín
Királyegyháza, Baranya megye

Európa egyik legmodernebb cementgyárába keresünk gépkezelőket mielőbbi kezdéssel, hosszú távra, karrierlehetőséggel.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 155 8180-as telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Termelési és gyártási vonal felügyelete, ellenőrzése, üzemzavarok elhárítása a vagonürítőktől a cement kiszállításáig
  • Termelés során az üzemszerű állapot fenntartása
  • Berendezések, üzemi és gyárterületek tisztántartása, munka- és egészségvédelmi állapotuk fenntartása

Elvárások
  • Targonca vezetői engedély
  • Műszaki szemlélet

Előnyt jelent
  • Érettségi vizsga, technikusi végzettség
  • Szentlőrinchez vagy Királyegyházához közeli lakóhely

Amit kínálunk
  • Átlag feletti bérezés
  • Modern munkakörnyezet
  • Kiemelt bejárás támogatás
  • Cafetéria
  • Éves bónusz
  • Képzések, előrelépési lehetőség

Munkaidő
  • Folyamatos három műszak

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!