Fűrészes

Fűrészes

FémiparFizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Mohács

Tudta, hogy az alumínium nemcsak könnyű, tökéletesen újrahasznosítható, de még a rozsdának is ellenáll? Ezen tulajdonságainak is köszönhető, hogy az autó- és repülőgépiparban kiemelkedő szerepet kapott és mára az acél után a második leggyakrabban használt fém.

Csatlakozzon hozzánk FŰRÉSZES pozícióba, ahol a feladata az alumíniumot megformáló gépből kikerülő terméket egy gépi fűrész segítségével kivágni az öntőformából.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje el önéletrajzát a pozició megjelölésével az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989-as telefonszámot. Kollégánk szívesen válaszol kérdéseire.

Feladatok
  • Gépkezelés
  • Sorjázás

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Tapasztalat, előképzettség nem szükséges
  • Teherbírás, monotonitástűrés

Amit kínálunk
  • Alapbér, amely már első hónap után emelkedhet tudásával arányosan
  • Műszakpótlék
  • Bónuszok
  • Céges buszjárat Baranya több pontjáról

Munkaidő
  • 3 műszakos munkarend(hétfőtől-péntekig)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!