Hegesztő - lakatos

Szakmunka, Technikus
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Nemzetközi háttérrel rendelkező fémipari partnerünk pécsi telephelyére keresünk hegesztő-lakatos kollégákat változatos feladatokra hosszú távra, kiemelt bérezéssel.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5157-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Hegesztett szerkezetek gyártása megadott dokumentációk alapján (előkészítés, utókezelés)
  • Hegesztési varratok lemunkálása
  • Alkatrészek egyengetése
  • Elvégzett műveletek dokumentálása
Elvárások
  • Releváns szakmunkás végzettség
  • Műszaki rajz olvasás
  • Minimum 3 év gyakorlat fémipar területén
  • Jó fizikai erőnlét, állóképesség
  • Nagy munkabírás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Hegesztő minősítés

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő alapbér
  • Mozgóbér
  • Bónusz
  • Cafetéria
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkába járás térítése tömegközlekedéssel 100%, autóval 30 Ft/km
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő
  • Hétfőtől-Péntekig 1 műszak (6:00-14:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!