Porfestő

Porfestő

Szakmunka, Technikus
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Nemzetközi háttérrel rendelkező fémipari partnerünk pécsi telephelyére keresünk porfestő kollégákat hosszú távra, kiemelt bérezéssel.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5157-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Fémszerkezetek, burkolatok porfestése konvejor pályán

Elvárások
  • Szakirányú (szobafestő, festő) végzettség
  • Minimum 1 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Önálló és precíz munkavégzés

Előnyt jelent
  • Több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér
  • Mozgóbér
  • Bónusz
  • Cafetéria
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkába járás térítése tömegközlekedéssel 100%, autóval 30 Ft/km
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • Hétfőtől-péntekig 3 műszak (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!