Termelés támogató mérnök

Mérnök
Helyszín
Kaposvár, Somogy vármegye

Partnerünk Európa egyik legnagyobb túláramvédő biztosító betétek gyártója, akinek termékeit a világ számos pontján használják többek között erőművekben, olajfúrótornyokban. Ha a megadott elvárásoknak megfelel és szeretne egy folyamatos fejlődésen és modernizáción átmenő, tiszta, rendezett munkakörnyezetet biztosító nemzetközi cégnél hosszútávon elhelyezkedni TERMELÉS TÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióba, akkor jelentkezzen! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el szakmai önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 155 8180-as telefonszámot, kollégánk készséggel válaszol a munkával kapcsolatos kérdéseire.

Feladatok
  • A gyártási folyamatok optimalizálása és fejlesztése a gyártási hatékonyság és minőség növelése érdekében
  • A gépek és gyártósorok műszaki támogatása
  • A géphatékonysági és termelési mérőszámok nyomonkövetése, javaslatok készítése a folyamat optimalizálása érdekében
  • A mérőszámok romlása esetén a probléma mihamarabbi kivizsgálása és megoldása.
  • Aktív közreműködés az esetleges meghibásodások elhárításában
  • A próbagyártások felügyelete, a gyártási folyamat ellenőrzése
  • A gyártóeszközök dokumentációjának kezelése (gépkönyv, rajzok)
  • Munkautasítások írása, frissítése
  • A gépek állapotát folyamatos ellenőrzése és ezalapján javaslatok készítése a megelőző karbantartások ütemezésére

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettséggel (villamosmérnök)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Pneumatikai alapismeretek
  • Csapatjátékos gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló döntéshozási képesség

Előnyt jelent
  • Ipari gyártósorok területén szerzett műszaki tapasztalat
  • Ipari automatizálásban tapasztalat (vezérléstechnikai ismeretek, PLC programozás…)

Amit kínálunk
  • Értékes tapasztalatszerzési lehetőség egy nemzetközi cégnél
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Ipari vezérlések fejlesztésében való részvétel lehetősége
  • Folyamat szervezési és optimalizálási módszerek megismerése
  • Átlag feletti alapbér + havi bónusz
  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 22.000 Ft + a bér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg
  • Év végén 13.  havi fizetés
  • Minden hónap 5. napján fizetés
  • Munkabérelőleg kérhető 3 hónap munkaviszonyt követően
  • Munkába járás támogatása
  • Törzsgárda jutalom már 2 év után
  • Ajánlási jutalom
  • Tanulmányok támogatása
  • Céges laptopot és mobil telefon
  • Évente 2 alkalommal leállás, nyáron 1 hét, illetve télen az ünnepek alatt
  • Céges rendezvények, programok

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 1 műszak (7:45-16:15), rugalmas munkaidő beosztásban

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!