SMT operátor

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Pécs, Baranya vármegye

Pécsi, magas minőségű, elektronikai termékek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó Partnerünk részére keresünk munkatársakat SMT OPERÁTOR pozícióba.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5157-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseire a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • A gyártási feladatok ellátása SMT soron, alkatrészek felfűzése
  • SMT soron gépek üzemeltetése, pasztázógép, beültetőgép, kemence beállítása, vizuális ellenőrzés, folyamatos gyártás biztosítása jó minőségben a műveleti utasításoknak és rajzoknak megfelelően

Elvárások
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Kiváló látás (akár szemüveggel)
  • Jó kézügyesség
  • Monotóniatűrés

Előnyt jelent
  • Érettségi
  • Több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér + műszakpótlék
  • Bónusz
  • Egészségpénztári hozzájárulás
  • Munkába járás térítése tömegközlekedéssel 100%-ban
  • Vidékieknek különjárat az autóbuszállomástól
  • Modern munkakörnyezet
  • Túlóra lehetőség
  • Fizetett munkaközi szünet
  • Karrierlehetőség

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 3 műszak (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!