Minőségellenőr

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Cserkút, Baranya vármegye

Partnerünk a világ egyik legnagyobb csatlakozógyártójaként elektromos, elektronikus és száloptikai csatlakozókat, koaxiális és lapos szalagkábeleket, valamint csatlakozó rendszereket tervez, gyárt és forgalmaz. Csatlakozzon minőségellenőrként Partnerünk cserkúti csapatához.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el jelentkezését a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5157-es telefonszámot, kollégánk készséggel válaszol a munkával kapcsolatos kérdéseire.

Feladatok
  • Minőségbiztosítási rendszerkövetelmények betartása, betartatása
  • Az ellenőrzési tervben meghatározott tevékenységek elvégzése és dokumentálása
  • Nem megfelelő termékek kezelése folyamatban meghatározott tevékenységek végrehajtása (zárolás, selejtezés, zárolás feloldása, dokumentálás)
  • Zárolt területek fizikai anyagmozgásának felügyelete
  • Reklamációkezelési és belső javító tevékenység támogatása, részvétel a problémamegoldó folyamatban
  • Belső termék, -és folyamatauditokon való részvétel az éves auditterv alapján

Elvárások
  • 8 általános
  • 3 év gyártócégnél szerzett minőségellenőri tapasztalat

Előnyt jelent
  • Középfokú végzettség
  • Belső auditori tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Alapbér
  • Műszakpótlék
  • Bónusz (már az első ledolgozott hónaptól)
  • Cafetéria
  • Utazási költségtérítés
  • Klimatizált, modern munkakörnyezet

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 3 műszak

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!