Gépbeállító

Gépbeállító

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Kaposvár, Somogy vármegye

Családi hagyományok, tradíciók. Magyarország legnagyobb múlttal és innovatív jövőképpel  rendelkező tejipari Partnerünk kaposvári telephelyére keresünk gépbeállító kollégákat, ahol naponta több mint 150.000 liter tejet dolgoznak fel.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 155 8180-as telefonszámot, kollégánk készséggel válaszol a munkával kapcsolatos kérdéseire.

Feladatok
  • A termelés zavartalan működésének és minőségének biztosítása
  • Gépek beállítása, üzemben tartása, felügyelete, illetve termelésre alkalmas állapotuk szavatolása, karbantartása, takarítása
  • Anyagmozgatás
  • Gyártás indulási minta vétele és a laborba történő eljuttatása, minőségi nem megfelelősség esetén a beosztott művezető értesítése
  • A technológiai paraméterek, utasítások ellenőrzése és betartása
  • Belső képzéseken, oktatásokon való részvétel
  • A munkafolyamatokhoz kapcsolódó adatok, információk adminisztrációja, a felhasznált anyagokkal való elszámolás, a vállalatirányítási rendszer adatainak naprakész kezelése, IFS dokumentáció vezetése

Elvárások
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat vagy tejipari tapasztalat vagy legalább középfokú végzettség vagy targoncavezetői jogosítvány megléte
  • Jó együttműködési-, kommunikációs-, problémamegoldó-, és alkalmazkodó készség
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Műszaki érzék
  • Érvényes tüdőszűrő

Előnyt jelent
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Sikeres felvétel esetén, azonnali munkába állás

Amit kínálunk
  • Az első 1-2 hétben egyszerűsített foglalkoztatás keretében nettó 1.483 Ft/óra
  • Munkaszerződéssel az alapbér: bruttó 1.850-2.300 Ft/óra
  • Bónusz (két havonta maximum bruttó 72.000 Ft/2 hónap)
  • Műszakpótlék Mt. szerint
  • Cafetéria a próbaidő után (nettó 23.700 Ft/hó)
  • Útiköltségtérítés tömegközlekedés esetén 86%-ban, autóval 30 Ft/km
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Előrelépési lehetőség

  • Hétfőtől-péntekig vagy hétfőtől-szombatig 3 műszak (5:50-14:00, 13:50-22:00, 21:50-6:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!