Mosó

Mosó

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Pécs, Baranya vármegye

Nemzetközi háttérrel rendelkező fémipari partnerünk pécsi telephelyére keresünk mosó feladatok végzésére kollégákat hosszú távra, 3 műszakos munkarendbe, minimum általános iskolai végzettséggel.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5157-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Alkatrészek, összeállítások tisztítása kézi mosópisztollyal

Elvárások
  • 8 általános
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló és precíz munkavégzés

Előnyt jelent
  • Minimum 1 év tapasztalat hasonló munkakörben

Amit kínálunk
  • Bér: Br. 1.378 Ft/óra
  • Műszakpótlék Mt. szerint
  • Kompetencia pótlék (100-250-400 Ft/óra)
  • Mozgóbér (100 Ft/óra)
  • Munkába járás saját gépjárművel nettó 30 Ft/km, vagy távolsági bérlet 100%-a
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Cafeteria: havi szintű kifizetés munkabérként nettó 12.260 Ft, vagy szép kártyára nettó 16.276 Ft

  • 3 műszakos munkarend (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!