Présgépkezelő

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Pécs, Baranya vármegye

Nemzetközi háttérrel rendelkező, autóipari beszállító Partnerünk, pécsi telephelyére keresünk hosszú távra munkatársakat présgépkezelő munkakörbe.

Ingyenes, céges buszjáratok a következő településekről érhetőek el:

Adorjás, Alsószentmárton, Baksa, Baranyahídvég, Beremend, Bogádmindszent, Bogdása, Bükkösd, Cún, Csányoszró, Cserdi, Drávafok, Felsőszentmárton, Gerde, Gilvánfa, Hegyszentmárton, Kémes, Kétújfalu, Kisasszonyfa, Matty, Nagyharsány, Nagyváty, Ózdfalu, Páprád, Sámod, Sellye, Siklós, Siklósbodony, Siklósnagyfalu, Szabadszentkirály, Szentdénes, Szentlőrinc, Szigetvár, Téseny, Vajszló

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5157 vagy a +36 30 101 5158-as telefonszámot, kollégáink szívesen válaszolnak bármilyen kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Napi termelési elvárások legyártása a terv alapján
  • Alapanyagok ellenőrzése
  • Termelési lapok kitöltése a szükséges adatokkal
  • Présgép kezelése az előírások szerint
  • Préselt lapok ellenőrzése: beragadások, benyomódások, karcolások, törések stb. ellenőrzése  (hibakatalógus alapján)
  • Lap és hulladékkert kiszedése a présből
  • Késztermékek raklapra/ kalodába helyezése a kijelölt helyre
  • Raklapkisérők kitöltése a munkautasításoknak megfelelően
  • Megfelelő jelzéssel (raklapkísérővel)ellátott teli raklapok átadása a logisztikusnak könyvelésre.
  • Tisztítási ciklusonként kabin és robottér takarítása
  • A cég által kiadott image, stratégia ismerete és annak követése
  • Minőségirányítási rendszerrel és termékminőséggel/vevői elvárásokkal kapcsolatos alapvető ismeretek elsajátítása
  • Minőségközpontú folyamatos fejlesztés elősegítése
  • Feladatainak legjobb tudása szerinti ellátása, a cég által kiadott minőségcélok elérésének segítése
  • Minden egyéb, a felettese által kiadott, munkakörével összefüggésbe hozható, személyiségi jogait nem sértő, ill. a munkáltató tevékenységi körébe illeszkedő feladatok elvégzése
Elvárások
  • 8 általános
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség
  • Szakszerűség

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érettségi

Amit kínálunk
  • Alapbér
  • Bónuszok
  • Cafetéria
  • Ingyenes, céges buszjáratok rengeteg településről
  • 100%-ban térített vármegyei bérlet
  • Munkaruha (aminek tiszítását a cég rendezi)
  • Öltözőszekrény

  • Hétfőtől-péntekig 3 műszak (5:45-14:00, 13:45-22:00, 21:45-06:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!