Csomagoló (megváltozott munkaképességű)

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Cserkút, Baranya vármegye

Megváltozott munkaképességűként szeretne egy igazán rugalmas, barátságos helyen dolgozni? Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk a világ egyik legnagyobb csatlakozógyártójaként elektromos, elektronikus és száloptikai csatlakozókat, koaxiális és lapos szalagkábeleket, valamint csatlakozó rendszereket tervez, gyárt és forgalmaz. Csatlakozzon csomagolóként Partnerünk cserkúti csapatához.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el jelentkezését a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5157-es telefonszámot, kollégánk készséggel válaszol a munkával kapcsolatos kérdéseire.

Feladatok
  • Beérkező alapanyagok rendszerezése és előkészítése.
  • Alapanyagok mennyiségi ellenőrzése
  • A megszámolt anyagok csomagolása, a termelés terület számára való előkészítése
  • Kartondobozok hajtogatása, összeállítása
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Maximum 4kg emelése

Elvárások
  • Jó látás
  • Kézügyesség
  • Monotónia tűrés
  • Megváltozott munkaképesség

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér
  • Bónusz már az első hónaptól
  • Cafetéria a próbaidő után
  • Utazási költség térítés
  • Fizetett munkaközi szünet

  • Alapvetően 3 műszakos munkarendbe történik a munkavégzés, de ha csak 1-2 műszakban szeretne dolgozni, arra is van lehetőség
  • Hétfőtől-péntekig 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!