Hulladék bontó, válogató

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Seregélyes, Fejér vármegye

Stabil hátterű, magyar tulajdonú, országosan elismert hulladék feldolgozó partnerünk részére keresünk azonnali kezdéssel, férfi hulladék bontó, válogató munkavállalókat, hosszú távra.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 155 8180-as telefonszámot. Kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre.

Feladatok
  • Hűtők és légkondicionáló berendezések bontása kézi szerszámmal
  • A bontott alkatrészek szétválogatása

Elvárások
  • Legalább alapfokú (8 általános) végzettség
  • Fizikai terhelhetőség
  • Férfiak jelentkezését várjuk

Előnyt jelent
  • Műszaki érzék és gondolkodásmód

Amit kínálunk
  • Alapbér + mozgó bér
  • Műszakpótlék Mt. szerint
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • 13. havi fizetés
  • Téli hónapokban rezsi hozzájárulás
  • Útiköltség térítés tömegközlekedés esetén 86%-ban, autóval 30 Ft/km
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 1 műszak (7:30 -16:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!