Betanított állatgondozó

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Homokszentgyörgy, Somogy vármegye

Családi hagyományok, tradíciók. Magyarország legnagyobb múlttal és innovatív jövőképpel rendelkező tejipari Partnerünk homokszentgyörgyi telephelyére keresünk betanított állatgondozó kollégákat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 155 8180-as telefonszámot, kollégánk készséggel válaszol a munkával kapcsolatos kérdéseidre.

Feladatok
  • Állatok gondozása

Elvárások
  • Befejezett 8 általános
  • Megbízhatóság
  • Józan életvitel

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Az első 1-2 hétben egyszerűsített foglalkoztatás keretében nettó 1.304 - 1.630 Ft/óra
  • 1 hónap betanulási időt követően nettó 250.000-270.000 Ft/hó
  • Műszakpótlék Mt. szerint
  • Cafetéria a próbaidő után (nettó 15.000 Ft/hó)
  • Munkaruha a próbaidő lejártát követően
  • Bejárási támogatás/céges buszjárat
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő
  • Hétfőtől - Vasárnapig heti 5 nap 3 osztott műszakban

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!