Tejipari szakmunkás

Szakmunka, Technikus
Helyszín
Kaposvár, Somogy vármegye

Családi hagyományok, tradíciók. Magyarország legnagyobb múlttal és innovatív jövőképpel rendelkező tejipari Partnerünk kaposvári telephelyére keresünk tejipari szakmunkás kollégákat, ahol naponta több mint 150.000 liter tejet dolgoznak fel.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 155 8180-as telefonszámot, kollégánk készséggel válaszol a munkával kapcsolatos kérdéseire.

Feladatok
  • Ömlesztett termékek leszedése, tárolása
  • Az alapanyag termelésre való előkészítése, anyagmozgatás
  • Az ömlesztett termék előállításához szükséges gépek kezelése

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Érvényes tüdőszűrő
  • Együttműködési-, kommunikációs-, problémamegoldó-, és alkalmazkodó készség
  • Pontosság, megbízhatóság

Előnyt jelent
  • Gyalogkíséretű targoncavezetői engedély megléte
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Bruttó 1.850 – 2.300 Ft/óra
  • Mt. szerinti műszakpótlék
  • Útiköltség térítés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkaidő
  • Jelenleg Hétfőtől-péntekig 1 műszak 12 órában (6:00-18:00), heti 3-4 nap
  • Későbbiekben hétfőtől-péntekig 2 műszak (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!