Raktáros

Raktáros

Szakmunka, Technikus
Helyszín
Kaposvár, Somogy vármegye

Családi hagyományok, tradíciók. Magyarország legnagyobb múlttal és innovatív jövőképpel rendelkező tejipari Partnerünk kaposvári telephelyére keresünk raktáros kollégákat, ahol naponta több mint 150.000 liter tejet dolgoznak fel.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 155 8180-as telefonszámot, kollégánk készséggel válaszol a munkával kapcsolatos kérdéseire.

Feladatok
  • Árukiadás, összekészítés targoncások együttműködésével
  • Áruátvétel és –kiadás a vállalatirányítási rendszerben, a termelésért felelős üzemek kiszolgálása
  • Raktárkészlet ellenőrzése, adminisztrálása
  • A beérkezett beszerzési cikkek elhelyezése

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély
  • Érvényes tüdőszűrő
  • Együttműködési-, kommunikációs-, problémamegoldó-, és alkalmazkodó készsé
  • Pontosság, megbízhatóság

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Bruttó 360.000 – 400.000 Ft/hó
  • Mt. szerinti műszakpótlék
  • Útiköltség térítés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 1 műszak (8:00-16:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!