Targoncavezető

Szakmunka, Technikus
Helyszín
Pécs, Baranya vármegye

Pécsi Partnerünk részére keresünk gyakorlattal rendelkező targoncavezető kollégát 1 műszakos munkarendbe.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5158-as telefonszámot, kollégánk készséggel válaszol a munkával kapcsolatos kérdéseire.

Feladatok
  • Anyagmozgatás targonca segítségével

Elvárások
  • 3324 - gázüzemű ráülős jogosítvány
  • Több éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent
  • 3313 - vezető állásos jogosítvány

Amit kínálunk
  • Nettó 20.000 Forint/műszak
  • Egyszerűsített foglalkoztatási jogviszony
  • Azonnali kezdés
  • Tiszta, modern munkakörnyezet

  • Hétfőtől-péntekig 1 műszak (7:00-16:00), 1 óra munkaközi szünettel

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!