Oktató - tréner

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Kaposvár, Somogy vármegye

Partnerünk Európa egyik legnagyobb túláramvédő biztosító betétek gyártója, akinek termékeit a világ számos pontján használják többek között erőművekben, olajfúrótornyokban. Ha a megadott elvárásoknak megfelel és szeretne egy folyamatos fejlődésen és modernizáción átmenő, tiszta, rendezett munkakörnyezetet biztosító cégnél hosszútávon elhelyezkedni, akkor jelentkezzen!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 155 8180-as telefonszámot, kollégánk készséggel válaszol a munkával kapcsolatos kérdéseire.

Feladatok
  • Részt vétel az operátor felvételi szervezésében és lebonyolításában
  • Új belépők koordinálása, hasznos információk átadása a gyári tevékenységről, és ehhez kapcsolódó oktató anyag megtartása
  • Új belépők próbaidő alatti teljesítmény értékelése együttműködve a Mentorokkal és a vezetőkkel
  • Új munkaruha, öltöző- és étkezőszekrény kulcsok kiadása új és meglévő dolgozók részére, ezek adatbázisban történő vezetése, munkaruha számlák leigazolása és kiviteli engedélyek kiadása
  • Képzési lapok vezetése excelben, azok lefűzése, valamint a havi és negyedéves kimutatások elkészítése
  • Együttműködve a társszervezetekkel, a belső tréning programok megtartása
  • A dolgozók más területeken történő betanulásának koordinálása, betanulási terv összeállítása együttműködve a Műszakvezetőkkel
  • A faliújságok frissítése mindkét telephelyen
  • Belső kommunikációs anyagok elkészítése és kommunikálása

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek  (word, excel, powerpoint, outlook)
  • Jó szervező és Kommunikációs képesség
  • Csapatmunkában való együttműködés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kezdeményező vagy és könnyen alkalmazkodsz az esetleges változásokhoz

Előnyt jelent
  • Gyári területi tapasztalat
  • Pedagógusi, oktatói ismeret, tapasztalat
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni, kommunikálni
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
  • Átlag feletti alapbér + havi bónusz
  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 25.000 Ft + a bér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg jár
  • Év végén 13. havi fizetés (december közepén utaljuk), ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során
  • Minden hónap 5. napján fizetés
  • Munkabérelőleg kérhető 6 hónap munkaviszonyt követően
  • Munkába járás támogatása vidékről: autó esetén 30 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86 %-ot térítünk
  • Törzsgárda jutalom már 2 év után és ajánlásért is jár
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel támogatása
  • Céges laptopot, mobiltelefont
  • Évente 2 alkalommal leállás, nyáron 1 hét, illetve télen az ünnepek alatt
  • Céges rendezvények
  • Minden évben béremelés

Munkaidő
  • Rugalmas munkaidő beosztás, munkaidő 7:45-16:15-ig (félóra ebédidő ledolgozással), de van lehetőség ügyintézésre vezetői jóváhagyás alapján.

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!