Összeszerelő

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Kővágószőlős, Baranya vármegye

Egy műszakos munkarendbe keresünk összeszerelőket kővágószőlősi fémipari Partnerünk részére, aki felvonó, egyedigép és acélszerkezet gyártásával foglalkozik.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 101 5158 vagy a +36 30 101 5157-es telefonszámot, kollégánk készséggel válaszol a munkával kapcsolatos kérdéseidre.

Feladatok
  • Kész alkatrészek (20-25kg) összeszerelése elektromos csavarhúzóval

Elvárások
  • Befejezett 8 általános
  • Jó fizikum

Előnyt jelent
  • Fémiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Nettó 1.500 Ft/óra
  • Egyszerűsített foglalkoztatási jogviszony
  • Bérutalás hetente
  • Munkába járás támogatása (tömegközlekedéssel 100%-ban, autóval 30 Ft/km)

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 1 műszak (6:00-14:30)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!