Villanyszerelő

Szakmunka, Technikus
Helyszín
Pécs, Baranya vármegye

Villanyszerelő kollégákat keresünk magyar tulajdonban lévő Partnerünk részére, aki 40 éve működik sikeresen az ipari automatizálás különböző területein. Tevékenységük kiterjed az ipari technológiák villamos tervezésére-kivitelezésére, villamos elosztószekrények gyártására és helyszíni telepítésére, hardver- és szoftverfejlesztésre, elektronikai készülékgyártásra, és vezető ipari szenzorgyártók kereskedelmi képviseletére.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 101 5158-as telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésedre a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Villamos vezérlőszekrények szerelése és huzalozása kapcsolási rajzok alapján
  • Ipari környezetben kábelnyomvonalak építése, kábelek húzása és bekötése
  • Közreműködés a villamos próbák és üzembe helyezések során

Elvárások
  • Villanyszerelői végzettség
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Minőségorientált szemlélet
  • Csapatban történő munkavégzés
  • Időszakosan külföldi munka vállalása
Előnyt jelent
  • Villamos vezérlőszekrények gyártásában szerzett tapasztalat
  • Ipari technológiák villamos szerelésében szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
  • Tapasztalatfüggő bérezés
  • Jutalom
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Gyors belépés
  • Időszakosan külföldi munkavégzési lehetőség, külön juttatás ellenében
  • Támogatás a betanulásban és a további szakmai fejlődésben
  • Minőségi szerszámok

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 1 műszak (6:00-15:00), 1 óra munkaközi szünettel

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!