Betanított munka textiliparban

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Mohács, Baranya vármegye

Mohácsi, prémium minőségű textilipari termékek (pl.: póló, sapka, pulóver, stb.) feliratozásával, mintázásával foglalkozó partnerük részére keresünk hosszú távra kollégákat. A változatos feladatok egyszerűen, gyorsan betanulhatóak és még a juttatások is versenyképesek.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megnevezésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 101 5158-as telefonszámot, kollégánk örömmel válaszol kérdéseidre.

Feladatok
  • Szitanyomó, hímző és hőprésgépek kezelése, illetve ezek a megfelelő alapanyagokkal történő ellátása
  • A kész termékek minőségének ellenőrzése, becsomagolása kartondobozba
  • A kartondobozok arrébb tétele (maximum 10 kg)

Elvárások
  • 8 általános
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó látás (akár szemüveggel) és kézügyesség

Előnyt jelent
  • Textilipari tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér, ami a teljesítménytől függően 1 hónap után jelentősen növekedhet
  • Műszakpótlék
  • Bónusz
  • Iskolakezdési támogatás
  • Túlóra lehetősége hétvégente
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • Vidéki munkavállalók busszal történő bejárását 100%-ban fizetjük, míg az autóval közlekedőknek 30 Ft/km díjat térítünk.
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet

  • Hétfőtől-péntekig két műszakos munkarend (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!