Lakatos

Lakatos

Szakmunka, Technikus
Helyszín
Németország

Szeretnél Németországban dolgozni nyelvtudás nélkül?

Határozatlan idejű, német munkaszerződéssel keresünk lakatos kollégákat hosszú távra, németországi Partnerünk részére.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívd a +36 30 101 5157-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésedre a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Gépek és berendezések karbantartása, javítása, szervizelése
  • Hibás és kopó alkatrészek cseréje
  • Javítási munkák a műhelyben

Elvárások
  • Szakirányú képesítés
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Csapatban történő munkavégzés képessége
  • Precíz munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat
Előnyt jelent
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Határozatlan idejű, német munkaszerződés
  • Alapbér bruttó 15,5 Euró
  • Prémium
  • A kiutazás támogatása és leszervezése
  • Albérlet keresés segítése
  • 3 hónap után + bruttó 500 Euró üdvözlő bónusz
  • Kiküldetési díj nettó 45 Euró/teljes munkanap
  • Elektronikus fordítóeszköz
  • Német önéletrajz megírása
  • Igény szerint biztosított munkaruházat

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 1-2 műszak, túlóra lehetőséggel

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!