Lakatos-Hegesztő

Szakmunka, Technikus
Helyszín
Kővágószőlős, Baranya vármegye

Egy műszakos munkarendbe keresünk lakatos-hegesztő kollégákat kővágószőlősi fémipari Partnerünk részére, aki felvonó, egyedigép és acélszerkezet gyártásával foglalkozik.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 101 5157-es telefonszámot, kollégánk készséggel válaszol a munkával kapcsolatos kérdéseidre.

Feladatok
  • 3-15 mm közötti lemezek hegesztése (10-20 cm-es varratok húzása)
  • Alkatrészek összeállítása

Elvárások
  • Szakirányú képesítés vagy gyakorlat CO hegesztésben
  • Műszakirajz olvasás

Előnyt jelent
  • Több éves szakmai tapasztalat CO hegesztésben

Amit kínálunk
  • Nettó 2.100 forint/óra
  • Munkába járás támogatása (tömegközlekedéssel 100%-ban, autóval 30 Ft/km)
  • Egyszerűsített foglalkoztatási jogviszony
  • Bérutalás hetente
  • Munkaruha

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 1 műszak (6:00-14:30)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!