Irodai munkatárs

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Mohács, Baranya vármegye

Mohácsi, prémium minőségű textilipari termékek (pl.: póló, sapka, pulóver, stb.) feliratozásával, mintázásával foglalkozó partnerük részére keresünk hosszú távra kollégát. A változatos feladatok egyszerűen, gyorsan betanulhatóak és még a juttatások is versenyképesek.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 101 5158-as telefonszámot, kollégánk örömmel válaszol kérdéseidre.

Feladatok
  • A megrendelő igényei és elképzelése alapján grafikák szerkesztése számítógépes tervezőprogramokkal
  • Kapcsolattartás angol nyelven a külföldi megrendelőkkel

Elvárások
  • Érettségi
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek

  • Adobe Illustrator, az Adobe Photoshop és az M.S. Office programok ismerete

Amit kínálunk
  • Alapbér, ami a betanulást követően jelentősen emelkedik
  • Prémium
  • Kiemelt túlóra pótlék
  • munkábajárás támogatása (bérlet 100%, autó 30 Ft/km)

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 1 műszak (7:00-15:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!