Karbantartó

Karbantartó

Szakmunka, Technikus
Helyszín
Seregélyes, Fejér vármegye

Stabil hátterű, magyar tulajdonú, országosan elismert hulladék feldolgozó partnerünk részére keresünk karbantartó kollégát hosszú távra.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 155 8180-as telefonszámot. Kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre.

Feladatok
  • Épület és gépek karbantartása

Elvárások
  • Műszaki végzettség
  • Igényes munkavégzés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent
  • Hidraulikus rendszerek ismerete
  • Elektromos hálózatok ismerete
  • Autószerelői végzettség
  • Targoncás, rakodógépes jogosítvány
  • Texa rendszer ismerete

Amit kínálunk
  • Átlag feletti alapbér
  • Bejárás Mt. szerint
  • Mozgóbér már az első hónaptól
  • Prémium a cég nyereségessége után
  • Munkaruha
  • Fejlődési lehetőség (tanulmányi szerződéssel)

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 1 műszak (7:30-16:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!