Gépbeállító

Gépbeállító

Ipari villanyszerelő és karbantartó, Fémipar, Szakmunka, Technikus
Helyszín
Somogy megye, Kaposvár

Partnerünk Európa egyik legnagyobb túláramvédő biztosító betétek gyártója, akinek termékeit a világ számos pontján használják többek között erőművekben, olajfúrótornyokban. Ha a megadott elvárásoknak megfelel és szeretne egy folyamatos fejlődésen és modernizáción átmenő, tiszta, rendezett munkakörnyezetet biztosító cégnél hosszútávon elhelyezkedni, akkor jelentkezzen. Az álláshoz tartozik egy kiemelkedő juttatási csomag is, szóval szerintünk biztos nem bánja meg, ha jelentkezik az alábbi módok egyikén...

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 162 8585-ös telefonszámot.

Feladatok
  • A gyártás előkészítése és felügyelete
  • A gyártáshoz szükséges feltételek biztosítása: automata gépeken a termelési feladatok elvégzése
  • Az első darab legyártása és ellenőrzése
  • A folyamatos gyártás feltételeinek biztosítása
  • Az operátor kollégák munkájának koordinálása és ellenőrzése
  • Minőségi alkatrészek előállításának feltételeiről való gondoskodás
  • A gyártott alkatrészek szállításra történő előkészítése
  • Részvétel a leltári folyamatokban

Elvárások
  • Középfokú végzettség (technikus, műszaki, szakmunkás, gépész stb.) és/vagy ezzel egyenértékű tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkában való együttműködés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pályakezdő és szakmailag képzett kollégák jelentkezését egyaránt várjuk!

Előnyt jelent
  • Pneumatika alapszintű ismerete és gyári tapasztalat

Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség, betanítás, továbbképzések
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kiemelt összegű havibér juttatás
  • Béren kívüli juttatások: 13. havi fizetés, Cafeteria, Bónusz juttatás, bejárás támogatása
  • Emelt összegű műszakpótlékok (már 14:00-tól jár a műszakpótlék!)
  • Téli, nyári munkaruházat és annak tisztítása
  • Előrelépési lehetőség

Munkaidő
  • 3 műszakos munkarend

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.