Pénzügyi adminisztrátor

Diákmunka
Helyszín
Pécs, Baranya vármegye

Német tulajdonban lévő, fémipari Partnerünk pécsi telephelyére keresünk diákot a cég könyvelési osztályára azonnali kezdéssel!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küld el önéletrajzodat. Kérdés esetén hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között hívd a +36 30 101 5157-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Pénzügyi adminisztratív feladatok

Elvárások
  • Pénzügyi végzettség vagy a képesítés folyamatban lévő megszerzése
  • Angol vagy német nyelvtudás társalgási szinten
  • JobbMeló Iskolaszövetkezeti tagság
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Érvényes orvosi alkalmassági (ha nincs, beutalót adunk)

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minimum heti 30 óra vállalása

Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bruttó 1700 Ft/óra (25 éves kor alatt ez a nettó is)
  • Fizetett szünetek
  • Barátságos, támogató csapat
  • Tanulmányok befejezését követően karrierlehetőség

Munkaidő
  • Rugalmas, heti minimum 30 óra vállalása

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!