Operátor

Operátor

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Bóly, Baranya vármegye

Elektronikai szenzorok gyártásával foglalkozó Partnerünk bólyi telephelyére keresünk operátorokat hosszú távra, gyors előre lépési lehetőséggel!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldd el jelentkezésed a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 101 5158-as telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Alkatrészek összeszerelése, forrasztása a munkautasítások alapján
  • A gyártott termékek ellenőrzése, csomagolása
  • Gyártósori gépek kezelése
  • A termeléssel kapcsolatos dokumentáció vezetése

Elvárások
  • Jó látás és kézügyesség
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (elektronikai ágazat)
  • Műszaki beállítottság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Szívesen tanulsz és szeretnél fejlődni

Amit kínálunk
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Műszakpótlék Mt. szerint
  • Támogató környezet
  • 50 perc fizetett munkaközi szünet
  • Bejárás támogatása
  • Modern felszereltségű étkező
  • Gyors előre lépési lehetőség

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 2 műszak (06:00-14:00, 14:00-22:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!