Anyagmozgató

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Bóly, Baranya vármegye

Elektronikai szenzorok gyártásával foglalkozó Partnerünk bólyi telephelyére keresünk anyagmozgató munkakörbe munkatársakat!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldd el jelentkezésed a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 101 5158-as telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • A termelés alapanyaggal történő kiszolgálása
  • Raktári készletek figyelése, árurendelés támogatása
  • Raktári rend fenntartása
  • A feladatokhoz tartozó adminisztráció pontos elvégzése

Elvárások
  • Jó fizikum
  • Raktári tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent
  • „B” kategóriás jogosítvány, saját autó
  • Gyalogkíséretű targonca jogosítvány

Amit kínálunk
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Műszakpótlék Mt. szerint
  • Támogató környezet
  • 50 perc fizetett munkaközi szünet
  • Bejárás támogatása
  • Modern felszereltségű étkező

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 2 műszak (06:00-14:00, 14:00-22:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!