Villanyszerelő

Szakmunka, Technikus
Helyszín
Kaposvár, Somogy vármegye

Családi hagyományok, tradíciók. Magyarország legnagyobb múlttal és innovatív jövőképpel rendelkező tejipari Partnerünk kaposvári telephelyére keresünk villanyszerelő kollégát, ahol naponta több mint 150.000 liter tejet dolgoznak fel.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 155 8180-as telefonszámot. Kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre.

Feladatok
  • Műszaki paraméterek ellenőrzése, karbantartása
  • Üzemzavar elhárítás
  • Berendezések üzemeltetése

Elvárások
  • Szakirányú végzettség és tapasztalat
  • Műszaki érzék
  • Érvényes tüdőszűrő

Előnyt jelent
  • Automatizálásban szerzett tapasztalat
  • PLC programozói és pneumatikai ismeret/jártasság

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Családias légkör és közösségi programok
  • Önálló feladatok és felelősség egy fiatalos csapat tagjaként
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Munkaruha és megfelelő védőeszközök
  • Munkába járás költségtérítése 30 Ft/km
  • Műszakpótlék Mt. szerint

Munkaidő
  • 2 műszakos munkarend (5:45-14:05, 13:45-22:05)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!