Konyhai kisegítő

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Patca, Somogy vármegye

Partnerünk Magyarország vezető, élményközpontú, a természetközeli és a hagyományos életmódot felelevenítő, az aktív pihenést elősegítő szolgáltatója. Mindezt teszi úgy, hogy csak olyan attrakciókat fejleszt, amelyek nem fogyasztanak energiát vagy ha igen akkor azt saját maguk állítják elő megújuló forrásból. Ha szívesen lennél egy családias hangulatú csapat tagja, akkor ezt a lehetőséget ne szalaszd el!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 162 8585-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Alapanyagok előkészítése, mosogatás, konyha takarítása

Elvárások
  • Befejezett 8 általános
  • Érvényes tüdőszűrő (orvosi beutalót mi adunk)

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Nettó 1.400 Ft/óra
  • Heti bérfizetés
  • Egyszerűsített foglalkoztatási jogviszony
  • Ingyenes étkezés
  • Kaposvárról ingyenes kijutás autóval biztosított
  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Hétfőtől-Vasárnapig 8:00-16:00 (megegyezés szerinti munkanapokkal)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!