Targoncás - olvasztár

Fémipar, Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Baranya megye, Mohács

Tudta, hogy az alumínium nemcsak könnyű, tökéletesen újrahasznosítható, de még a rozsdának is ellenáll? Ezen tulajdonságainak is köszönhető, hogy az autó- és repülőgépiparban kiemelkedő szerepet kapott és mára az acél után a második leggyakrabban használt fém.

Legyen részese ennek a töretlen sikernek és dolgozzon Magyarország egyik legnagyobb alumínium öntödéjében, ahova új munkatársainkat keressük egy izgalmas, változatos pozícióba.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5158 vagy a +36 30 016 0046-os telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Pécs, Jókai u. 35. szám alatti irodánkban.

Feladatok
  • Az alumínium olvasztó berendezések kezelése,
  • Targonca segítségével a gépek alapanyaggal történő ellátása,
  • A felhasznált anyagok nyomonkövetése,
  • Kémiai ellenőrzés céljából mintavétel az anyagból.

Elvárások
  • Targoncavezetői jogosítvány,
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent
  • Raktáros tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér
  • Műszakpótlékok
  • Bónuszok, cafetéria (jelenléti- és teljesítménybónusz akár az első hónaptól!),
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Céges buszjárat Baranya több pontjáról (Pécsről is),
  • Munkaruha, munkavédelmi eszközök.

Munkaidő
  • 3 műszakos munkarend